Brushless szabályozó, X-70-SB-PRO BEC
Termék azonosító: 9860
Műszaki adatok
Akku dugaszoló rendszer: -
BEC-adatok: 2 - 6 szervo
Dugaszoló rendszer: JR hüvely
Kivitel: X-70-SB-Pro BEC
Motor dugaszrendszer: -
Méret: (H x Sz x Ma) 75 x 28 x 13 mm
Súly: 54 g
Tartós áram: 70 A
Ütemfrekvencia: 8 / 16 kHz