Eladó a képeken látható Sony MDS-JA20ES típusú High End MiniDisc lejátszó!
Gyári távirányítóval!
Nagyon szép, megkímélt állapotban! A tetején van pár kis karc!
Kifogástalan működéssel!
Igény esetén vannak új és használt lemezeim is, ez természetesen külön megbeszélés kérdése!
Made in Japan!
Jellemzők:
Specifications
Type: Minidisc Player/Recorder
Track System: 2-channel stereo
Optical Pickup: KMS-260A/J1N
Sampling Frequency: 44. 1kHz
Frequency Response: 5Hz to 20kHz
Signal to Noise Ratio: 102dB
Analogue Outputs: 2. 0V (line)
Digital Inputs: coaxial, optical
Digital Outputs: coaxial, optical
Dimensions: 430 x 125 x 345mm