Új PowerPlus POWDP25200 20V 2Ah akkumulátoros, li-ion akkus kézi körfűrész 165 mm fűrészlappal, 1év - Jelenlegi ára: 37
Általános információk:
Tisztelt Érdeklődő!
- megbízható, magyar beszerzési forrás, magyar garanciális feltételek
- minimum 1 év garancia (ennél hosszabb garanciaidőt a termék adatlapján külön jelzünk)
- zömében AZONNALI szállítás raktárról (ennél hosszabb átfutási időt a termék adatlapján jelzünk)
- magyar nyelvű használati útmutató
- névre szóló ÁFA-s számla
- gondos csomagolás, értékbiztosított szállítás, futárszolgálattal
- elérhető ügyfélszolgálat, gyors és pontos válaszokkal a felmerülő kérdésekre
- indoklás nélküli elállási jog gyakorlása
- 72 órás cseregarancia, minőségi kifogás esetén
- versenyképes ár, széleskörű kínálat
A termék ismertetője:
A kézi körfűrész tömör fában, faforgácslemezben, műanyag és könnyűszerkezetű anyagokban történő hosszanti és keresztvágásra, gérvágásra alkalmas rögzített alátámasztás mellett. Minden egyéb felhasználási mód vagy a gép módosítása rendeltetésellenesnek minősül és jelentős balesetveszélyt rejt magában. A gép nem ipari használatra készült. A POWERPLUS POWDP25200 körfűrész remek választás alumínium, fa és gipszkarton vágásához. A Powerplus kézi akkus körfűrész maximális vágási mélysége 55 mm, a bele illő fűrészlapok átmérője pedig 165 mm. Könnyített kivitelének hála tömege csupán 2, 9 kg, így kíméli a kezed munka közben.
Közvetlenül a fűrészre felszerelt porszívóadapter a tiszta munkahelyért
- Akkufeszültség: 20V 2Ah
- Vágási mélység tartomány 0° - 90° esetén: 55 mm, 45° - 90° esetén: 38 mm
- Körfűrészlap átmérő: 1 x 165 mm x 20 mm, 24 fog
- A gép súlya: 2, 9 kg akku és töltő nélkül
- Fokozatmentesen állítható vágásmélység és vágásszög
- Lágyindítással
- Bekapcsolható lézervezetés és LED munkalámpa
- Védőbúra visszahúzó karral
- Hálózati perces gyorstöltő, automatikus lekapcsolással
- Adapter külső porelszívóhoz
- Egyszerű fűrészlapcsere
- Ergonomikus markolat, biztonsági kapcsolóval
- 3 lépcsős töltöttségkijelzés
- Szokványos fűrészlapokhoz átmérő 165 mm
- Hangnyomásszint: LPA= 80 dB (A)
- Párhuzamvezető
- 1 db előszerelt örfűrészlap tartozék
- 1 db 20 Volt 2 Ah li-ion akkumulátor tartozék
- 1 db hálózati gyorstöltő tartozék
- Lítium-ion technológia
- Ferde vágások
- Porelszívás
- Lágy, gumírozott fogantyú
- Akkufeszültség: 20V
- Akku-kapacitás: 2 Ah
- Körfűrészlap átmérő: 165 mm
- Körfűrészlap furat átmérő: 20 mm
- Üresjárati fordulatszám: 4000 fordulat/perc
- Védőburkolat: Műanyag
- Kompatibilis a 20V és 40V Dual Power akkumulátorokkal
A csomag tartalma
- 1 db PowerPlus POWDP25200 akkus kézi körfűrész
- 1 db PowerPLus gyári 230V hálózati akkumulátor-gyorstöltő
- 1 db PowerPlus gyári 20V 2 Ah Li-ion akkumulátor
- 1 db párhuzamos ütköző
- 1 db adapter porelszíváshoz felszerelve)
- 1 db imbuszkulcs
- 1 db 165 mm 24 fogú fűrészlap (előre felszerelve)