Yale YEC/250/DB1 digitális széf beépített szirénával FeketeCikkszám: YEC250DB1
Zárszerkezet: Elektronikus
Külső méretek: 250 x 350 x 250 mm
Belső méretek: 240 x 340 x 200 mm
Szín: Fekete
Űrtartalom: 16. 3 l
Tömeg: 8 kgelektronikus széf besurranó tolvajok ellen
beépített 130dB-es sziréna az ajtóban
riasztás ütögetés és többszöri téves kódbevitel esetén
alarm funkció egyszerűen be és kikapcsolható
1, 5 mm-es egyfalú acél test, 4 mm-es acél ajtó
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás 16 mm-es kerek acél hevederekkel
elektronikus számkombinációs zár
3-8 számjegy közötti felhasználói kód
4 téves kódbevitel után 3 perces büntetőidő
mechanikus vésznyitási lehetőség körkulccsal
zár 4 db LR03 AAA 1, 5V elemmel működik
kilincs 20 mm-t áll ki az ajtó síkjából
4db, 8mm-es rögzítő furat lefelé és hátrafelé